HACET TURİZM Sizlere Doğru İbadet Yolunda Hizmet Sunmaktadır.

HAC ve UMRE Kayıtlarımız Devam Etmektedir.

”Haccı kabul edilen kişi annesinden doğmuş gibi günahlarından arındırılır.(H.Ş).”

Hac Ömürde bir keredir, fazla yapan nafile olarak yapmış olur.(H.Ş).

HACET TURİZM Kutsal yolculuğunuzun vazgeçilmez bir markasıdır.

HACET TURİZM İle Tam Hizmet Tam İbadet yolunda Sizleri Bekleriz.

ŞİRKET PROFİLİ

 

HACET TURİZM HAC-UMRE ORGANİZASYON

1994 yılında 1618 sayılı seyahat acentaları yasasına göre (A) grubu seyahat acentası olarak kurulmuş,kuruluşundan bu yana gerek yurt içi gezileri, özellikle de kutsal mekanlarda yanınızda, kuruluşundan bu yana hak'kın yolunda halkla beraber sürdürmüş olduğu kutsal yolculuklarda sizlerin rahatınız ve huzurunuz için çalışmaktadır. her yıl yüzlerce kişiyi kutsal topraklara götüren hacet tur, her türlü ayrıntıyı, düşünerek ziyareti huzurlu ve güzel geçmesini sağlamaktır.

Hac ve Umre organizasyonlarında 35 yıllık tecrübesi ile sizlere hizmet vermiş ve vermeye devam etmektedir.

Saygıdeğer Dostlarımız; Bildiğiniz gibi HACET Turizm yıllardır kutsal mekanlarda yanınızda. Kuruluşundan bu yana Hakkın yolunda Halkla beraber sürdürmüş olduğu kutsal yolculuklarda sizlerin rahatınız ve huzurunuz için çalışmaktadır. Şirket sahipleri ve deneyimli personeliyle birlikte yıllardır kaliteden ödün vermeden, müşteri memnuniyetini ön planda tutarak hizmetlerini sunmaktadır.


Kâbe-i Muazzama

“Ey İBRAHİM insanları Hacca davet et,dünyanın her yanından yaya olarak yada binekleriyle davetine gelsinler.(HACC/27)” ayetinin nazil olmasıyla, bu çağrıya icabet etmek isteyen tüm misafirlerimize yarım asırlık tecrübemizle en iyi hizmeti sunup dualarınızı alabilmek ilk hedefimizdir. Sizler bu farz ibadetini hakkıyla yerine getirirken, deneyimli kadromuzla rahatınız için tüm gayretimizle çalışıyor olacağız. Misafirlerimizi , ARZIN kalbi, İSLAMIN kıblesi olan KABE-İ MUAZZAMA ya yakın mesafedeki konforlu otellerimizde ağırlayıp, ”Haccı kabul edilen kişi annesinden doğmuş gibi günahlarından arındırılır” Hadis-i Şerifiyle şereflenip, rahmet kapısını çalabilmeniz için aracı olmaktan gurur duyacağız.


Medine-i Münevvere

1994 te başlayan bu yolculuk günümüze kadar her yıl hizmet kalitesinden ödün vermeden gücüne güç katarak sizlere hizmet vermeye devam etmektedir. HACET TURİZM deneyimli personeli ile birlikte Hakkın yolunda halkla beraber, siz değerli müşterilerimize kutsal topraklarda ve turizmin her alanında, Bizim için büyüklük, hizmette ve kalitede büyüklüktür. ilkesiyle çalışarak hizmet veren firmamızın temel ilkesi müşteri memnuniyetidir. Bizler Kabe Rüzgarının sevdalılarıyız. Bizimle bu rüzgarın esintilerine katılmak isteyen siz Kabe sevdalılarının buluşma noktası HACET TURİZM dir.